Banka Hesap Numaralarımız

+90 850 307 1980

info@utkupleksi.com

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Utku Pleksi; 2004 yılında, mika ve plexiglas işleme teknolojileri üzerinde faaliyetlerine başlamış, takip eden yıllarda sektörde yaşanan gelişmelere paralel olarak önemli yatırımlara imza atmış ve bugün kurumsallaşmasını tamamlayan bir şirket olarak, sektörde öncü bir marka olmanın gereklerini ve sorumluluklarını yerine getirmiştir.

 

Erkan TOKAT’ ın, mika ve plexiglas işleme sektöründe uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimlerini ortaya koyarak, yeni ve mika ile özdeşleşen bir marka anlayışıyla kurduğu Utku Pleksi; faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren, makine parkuru ve istihdama yönelik artırımlarla, büyümesini devam ettirmiş, geniş bir pazarlama ağı ile onlarca ilde, yüzlerce firmaya kurumsal çözümler sunarak yerel başladığı hizmet hayatından ulusal bir tedarikçi konumuna yükselmiştir.

 

Ürün gamını, sektörel ihtiyaçlara göre şekillendiren Utku Pleksi; müşterilerinin beklentilerine uygun, çağdaş çizgilere sahip, teknolojik altyapı ile üretilen, üretiminin her aşamasında büyük bir titizlik ve hassasiyet gösterilen, zamanı takip eden ve zamanında teslim edilen geniş ürün yelpazesiyle, farkını, kalitesini, çeşitliliğini göstermiştir.

 

Utku Pleksi; geride bıraktığı yıllar içerisinde, sunmuş olduğu hizmetlerin karşılığı olarak yerel bir marka haline gelmeyi başarmış ve misyon olarak üstlendiği daima büyümek hedefini kısa bir sürede yakalamıştır.

 

Utku Pleksi; bugün, gelecek adına yatırımlarına devam etmekte, kurumsal çözümler sunduğu yüzlerce referansından güç alarak, daha geniş pazarlara açılmayı hedeflemekte, öncü olmayı ve daima öncü kalmayı vizyon olarak sergilemektedir.

vision

MİSYONUMUZ

Daima Büyümeye Devam Etmek.

vision

VİZYONUMUZ

Öncü Olmak ve Daima Öncü Kalmak.

DEVAMI

Fevzi Çakmak Mah. Gülistan Cad. Atiker 3 San. Sit. No:19 A/B Karatay / KONYA
+90 850 307 1980
info@utkupleksi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Copyrights © 2022 Utku Pleksi - Bütün Hakları Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ